Kapitola 33. - Dark

10. july 2016 at 22:05 | Lexi

NIALL´S POV
Chodím tam a zpět. Chodím tam a zpět znovu a znovu. Stále doufám, uvnitř mého žaludku mi kručí a já čekám a čekám. Na znamení. Pouze jediné. To je všechno, co chci. Neustále hledím na můj telefon, každou minutu, abych zjistil, jestli někdo z kluků reagoval na můj postední tweet. Něco se stane, cítím to. Mám pocit, že příjde konec, že jsem téměř u konce. Mé kosti mi vibrují v mém tělě, vibrují v očekávání. Mé tělo je celé znecitlivěné, poté se vrátí do normálu. Nevím proč, ale mé srdce je stále větší a větší v mé hrudi. Něco se blíží, něco, co tam je..... Znovu se podívám dolů na můj telefon. Počkejte, Stop. Přetoč to. Podívej se znovu dolů. Můj mozek jde tak rychle, nemám čas na rozebírání. Harry mě označil na tweetu,

"@NiallOfficial Přijď do studia. Teď hned."
Srdce se mi zastaví v mé hrudi, pak poskočí a udělá tři otočky. Harry. On mě označil, vzpomenul si na mé volání, on si to pamatuje! Od mi odpustil! Nemám ani čas si uvědomit, že už jsem mimo hotelový pokoj s telefonem u ucha, volám Samovi. Musím se tam dostat a fofrem. Je to něco, já to věděl, JÁ TO VĚDĚL!
"Same, přijeď a vezmi mě, pospěš si!" Zavolal jsem, když to Sam zvedl.
"Už jsem skoro tam." Odpoví aniž by kladl jakoukoliv otázku. O 5 minut později mě Sam vyzvedne. Je to tak rychle. Naskočím do taxiku a řeknu mu, aby jel do studia, můj hlas se třásl úzkostí a vzrušením. Tentokrát se mě Sam ani neptá. Rychle tam jede, neprotestuje nebo tak něco. Vypadá to, že konečně pochopil. Ví, že konec je příliš blízko. Ani dokonce se smenou podruhé nehádá, neprostestuje nebo mě nechrání. Ví, že tu je konec, ví, že mě má nechat to udělat. On to ví.

LOUIS POV
Harry, Liam a já jsme vyzkočili ven z auta a spěchali nahoru po schodech, do studia. Jsme v přední části dveří. Pozorně jsem sledoval, co se uvnitř děje. Všechno co vidím je Zayna jak uchopil Richarda, Harryho a Willa a Marcose a Dana stojící před nimi. Stačí vidět jeho tvář, jeho ksycht a chci ho plácnout, dokud se každá kost v jeho těle nezlomí. To je kretén. ZASRANÝ kretén. Jak to mohl udělat? Obratím se na Harryho a Liama, mají zmatené pohledy.
"Co teď budeme dělat?" zašeptá Liam.
"Otevřu dveře a skočím na Dana" řeknu, vytvářím plán, který se mi zdá smyslný, alespoň v mé hlavě. "Já ho podržím na zemi. Vy skočíte na Marcose. Když je budeme mít podkontrolou, zavoláme policií, jo?"
Chlapci přikývnou. To nevypadá jako správná věc dělat to právě teď, ale adrenalin umožňuje, abychom se chovali, nesmyslně. Po odpočítávání v mé hlavě, jsem rychle otevřel dveře a sprintoval směrem k Danovi.

AUTHOR´S POV
Napjatá situace je to nejvyšší co ve studiu je.. Mozky rychle probíhají, snaží se rychle analyzovat, snaží se najít útěk nebo pro někoho...... snaží se najít odvahu. Dan je jedním z nich. On tam stál hned za Marcosem, nejtěžší dilema čeká v dlaních, které mají být řešením. Celé jeho tělo se třese, krev z jeho nosu stříká a tentokrát navzdory skutečnosti, chce být drsňákem, ale nemůže zadržet slzy. Snaží se je skrýt, ale nejde mu to. Ale Dan by neměl skrývat opravdu slzy. Jsou důkazem toho, že jeho bytost má srdce. A tyhle slzy jsou rozdávány jemnými vzdechy porážky. Jeho ruka drží skrytou zbraň v kalhotech. Mačká a kroutí prsty po pistoli, na druhou stranu jí Dan zase odhazuje. Může to udělat, že? To nedává smysl! Přemýšlej o tom, co se bude dále dít, opravdu chceš být milován psychopatem? Takhle. Nebo skončí ve vězení stejně, jako všichni ti bezcitní vrazi? Ale pokud se rozhodne to neudělat, bude to sbohem dobrý starý pouliční příteli..... Dan rozhodne v okamžiku, kdy se dveře prudce otevřou. Louis dovnitř vsprintuje a křičí z plných plic, následuje Liama a Harryho.
Marcos je naprosto zmatený a Louis běží směrem k Danovi. Dan reflexně vezme zbraň, sundá kalhoty, ale neukáže to Louisovým směrem, jeho ruka uchopí obě ramena a připlácne ho zády na zeď. Liam a Harry oba běží Marcosovým směrem ve stejnou dobu jako Louis. Skočí na jeho tělo a on spadne na zem jako hadrová panenka. Drží ho na zemi, Zaynová naděje začíná, znovu vstane s jeho tělem. Zayn cítí ruce, které ho pevně drží na jeho kůži. On ví, že navzdory tomu, jak Dan a Marcos jsou zachyceni Louisem, Harrym a Liamem a ostatní kluci z vedení budou čekat s ostatními až se Marcos pohne. Adrenalin stále nepřestává a doufám, že do jeho mozku to bude hojně spěchat. Slyším chrochtání a lapání po dechu, Louis zvedne hlavu a podívá se do Danové tváře, když ví, že ho drží dost pevně jeho ruka nesklouzne. Dívá se hluboko do jeho očí a plíží se podívat na zbraň v jeho ruce.
"Polož tu zbraň" šeptá Louis mezi zuby. "Polož tu zbraň Dane a vše bude v pořádku"
"Zastřel ho!" křičí Marcos, jenž ho klepne loktem do Marcosového žaludku, aby mu zacpal pusu. Dan se dívá na Louise a Marcose zběsile. Jeho mysl probíhá tak rychle, aby věděl koho má poslouchat?!
"Dane, říkám ti, že máš teď tu zbraň pustit" zopakuje Louis s klidným tónem. Můžete cítit trochu úzkosti za jeho klidným, roztřepeným hlasem. Slzy v Danových očích zůstaly a nyní se začínají množit. Ty padají beznadějně na jeho tváři.
"ZASŘEL HO!" zakřičí znovu Marcos, jeho tvář rudne hněvem.
"DRŽ HUBU KURVA!" zvolá tentokrát Harry, děrovaný obličej s veškerou zbývající sílou, kterou má. V celém studiu je ticho, čekáme na něco, co se stane. Marcos se snažil vytlačit cestou ven z Liamového a Harryho sevření, ale bez úspěchu.
"Dane......" zašeptá Louis, jeho hlas ztratil utrpení. "Můžeš mít mnohem víc, než cokoliv jiného, pokud se rány zahojí."
To je dost. Louisové slova zazněla blízko Danových uších, bylo toho příliš. Dan zvedne pomalu paži, takže všichni ve studiu zadrží dech. Zastaví se v půli cesty, takže každý se zachvěje úzkosti a očekáváním. Ale to je, když to zvedne ke své vlastní hlavě, cítím, že Louisové ruce se začínají třást na jeho ramenou.
Danové slzy pokrývají celou jeho tvář, ale s pláčem jdou zvuky ven. Prostě slzy padající do obličeje. Nejvíce lámající věc na světě. Nejvíce škodlivé, když někdo je světkem, že někdo pláče, tiché slzy zalili jeho tvář. Můžete se podívat do jeho očí a vše, co tam uvidíte je černá duše, nekonečné černé díry naplněné bolestí a utrpením. A nemusíte přesně vědět, co se děje uvnitř této díry nebo jak to cítí. Vzhledem k tomu, že se to neděje semnou, ale někomu jinému. A vy se to nikdy nedozvíte, protože každá malá slza spadne na zem a zmizí pryč všechny cenné tajemství, které černá díra držela. Když Louis uvidí Dana jak míří zbraň na svůj spánek, automaticky zpanikaří.
"Dane, ne, nedě-" Danův spodní ret se třese bolestí, zatím co jeho oči hledí hluboko do Louisových.
"Omlouvám se....." vysloví Danové ústa předtím, než stiskne spoušť. Střela jde rovnou přes hlavu. Jeho lebka se ihned roztřásla na milion kusů a část mozku mu explodovala a odletěla různým směrem. Louis ohromený odskočil pryč od toho, co zbylo z Dana, otřel si vydatnou krev a mozkové kousky pryč z jeho tváře a nechal Danovu mrtvolu na zemi.
Naprostý šok je dominantní v naši mysli i v Marcosové. Ho nenapadlo, že to udělá, když si myslel, že to je to opravdové, co mu pomůže! Měl to vědět. Dan byl jen kočička. Stejně jako všichni ostatní. Teď to má udělat sám.
Louis se začne nekontrolovatelně třást, mnul si šíleně a energeticky tváře. Danová krev pokrývá jeho tvář a není smytá. Tady je toho prostě příliš mnoho, na jeho oblečení, tváři, vlasech, všude. Obvykle by Louis křičel, všude by běhal a křičel na někoho, kdo by mu to dříve pomohl očistit než on chytne infarkt. On by hystericky plakal, opíral jeho obličej a stočil by se do klubíčka po zbytek svého života. Nikdy si nemyslel, že by byl svědkem něčí vlastní sebevraždy. Ale Louis zůstává v klidu. Panika se děje uvnitř něho, ale tu neukazuje. Přišel sem, aby něco udělal. Neutralizoval Marcose.
Ve studiu je těžké ticho. Liam se odvrátil od Danového těla, vypadá příliš znechuceně a příliš šokovaně, na to aby hysterčil. Harry a Zayn se navzájem dívají do očí, udržuji svou odvahu. Louis se dívá dolů na Danovou mrtvolu. Chudák, myslí si. Dívá se na jeho ruce: zbraň tam je pořád. Skloní se dolů a dosáhne na ní. Jeho ruka je nasákla krví a lepkavou červenou směsí sloupanou ze země, když zbraň zvedne do vzduchu. V hlavě nemá žádný plán. Jak plyne čas, Liam začne improvizovat. Stejně jako Louis zvedne zbraň ve směru Marcose, on jen zavolá mocným a jasným hlasem, stiskne jeho tělo víc než na začátku.
"WILLE, RICHARDE! ZADRŽTE LIAMA A HARRYHO!"
Will a Richard automaticky poslechnou. Běží na Liama a Harryho, než se stačili pohnout dál a bojovat. Když je kluci oba silně chytnou, Liam a Harry ví, že jsou v pasti. Pro ně jsou příliš silní a když budou bojovat, všichni riskují, že zemřou. Mohli pouze poškodit krk a snažit se je udusit. Marcos vyskočí na nohy a stojí tváří Louisovi, jediný zbývající volný. Zayn, Liam a Harry jsou uvězněni Willem, Richardem a Harrym z vedení.
"Tak co si myslíš, že s tím uděláš?" řekne podivně Marcos s příliš klidným tónem a ukáže na pistoli. Oba kluci se drží v bezpečné vzdálenosti mezi nimi. Oba vědí, že pokud se dostanou příliš blízko, mohlo by to dopadnout velmi špatně.
"ODBOUCHNU TVOU ZASRANOU HLAVU!" vyplivne Louis, popadne pistoli oběma rukama, aby jí držel rovně, protože celého jeho tělo se chvěje úzkosti a hněvem. "TO JE VŠECHNO CO SI ZASLOUŽÍŠ! JSI ZKURVYSYN, ZASRANÝ ČURÁK!"
Marcos vybouchne jako čert, studeně a šíleně se začne smát. Odráží se to v celém studiu a krouží okolu uší kluků, jako pronikavě a velice nepříjemná věc, co by mohl někdo slyšet.
"Ty se ani neodvážíš!" směje se Marcos. "Jsi jen kluk ve skupině, všichni jste tak nevinní, neublížili byste ani mouše! A teď říkáš, že bys mě zabil?"
"ZAVŘI SVÉ ŠPINAVÉ ÚSTA, MARCOSI! DRŽ HUBU!" řve Louis, že každému proběhne chlad v žilách. "JDU TĚ ZABÍT! TO JE TO, CO CHCE KAŽDÝ! TVOU SMRT! ZABÍT! ZABIL JSI VŠEM DUŠI UŽ JEN TÍM, ŽE JSI POSLAL NIALLA PRYČ! COPAK SI NEUVĚDOMUJEŠ, KOLIK ŽIVOTŮ JSI ZNIČIL?"
Druhé tíživé ticho padne znova do místnosti. Marcos ví, kolik životů zničil, on to ví. On to prostě neřekne, nepřipustí , aby kdokoliv v místnosti mu mohl ublížit více, takže nůž může tlačit hlouběji do svého těla. Jen aby je mučil trochu více.
Marcos roztáhne rty do zlověstného úsměvu. Louisové ruce jsou stále nejisté, pistole kmitá v jeho rukách. Pot mu ztéká do čela, otře si nějakou zbývající Danovou krev, obava ničí jeho mozek. Chce Marcosovi něco říct, chce Marcosovi říct, že VÍ kolik zkurvených životů zničil! ALE ON TO NEŘEKL!
Dívá se na Louise s tím jeho zlým úsměvem, těší se tak moc, jak ho mentálně týrá.
"ŘEKNI NĚCO MARCOSI!" exploduje Louis, nedokáže zvládnout to mučení. "NECÍTÍŠ SE ANI TROCHU VINEN? PŘIZNEJ TO!"
"Za ani jednoho ani druhého." odpoví klidně Marcos.
"Chystám se tě zabít, jako jsi zabil nás všechny!" plive Louis, vedne zbraň výše do vzduchu a ztěží jí drží. "Já tě zničím, jako jsi zničil nás!"
"Pokračuj!"
Marcos je jen pár kroků vepředu, nebojí se ani druhé zbraně, za jeho zády se objevili jeho ruce.
"Ale pamatuj si, že pokud mě zabiješ nebo nás všechny" Marcus poukazuje na Willa, Richarda a Harryho z vedení. "Možná, že tvoje žízeň po pomstě bude ukončena, ale s tajemstvím, které zemře s námi všemi"
"KROK ZPÁTKY!" zvolá Louis když Marcos k němu přistoupí blíže. "ŘEKL JSEM KROK ZPÁTKY!" Ale Marcos jde stále pomalu kupředu.
"Nebudeš vědět nic o tom, co se stalo, budou tě hryzat tvé vlastní vnitřnosti z toho napětí, které nebude nikdy odhaleno. Niall se nebude vracet poté, co zemřu, takže si myslím, že teď je to jen na tobě"
"Mýlíš se!"
Oba Marcos a Louis otočí hlavu směrem k Harrymu, čekají na vysvětlení. Obavy a nadšení, Marcos se ho zeptá klidným tónem, který zradí jeho cholerické vychování, chce vybouchnout.
"Co tím myslíš?"
"Nial je na cestě" koktá Harry a vyhne se Marcosovým očím. "Lokalizovali jsme ho, porazil tě, Marcosi!"
"Co?! To je nemožné"
"Vlastně to není nemožné. Niall se chystá ti nakopat prdel!"
Marcos ho pravděpodobně vložil do toho nemyslitelného tajemství jen aby dostal Nialla ven. Teď, když potvrdil, že to skutečně udělal, jeho horká nálada jednoduše dosáhne vrcholu. Hysterický Marcos sprintuje k Liamovi a prudce ho tlačí k zemi. Jak padá, popadne zbraň z jeho ruky, než Louis o tom mohl přemýšlet, prsty dá na spoušť a zbraň zamíří Harryho směrem.
Každá jednotlivá Marcosová část těla se vaří s hněvem a nepochopením. Dan už tady dlouho není, zabil kohokoliv pro něho a jeho pokušení zavraždit , se rozrůstá uvnitř něj. Zabije nebo jeho hysterické a agresivní chování nebude uhaseno.
"TY MALEJ HAJZLE!" křičí Marcos na Harryho.
Marcosové prsty okamžitě zmáčknou spoušť. Kulka opouští zbraň a zaměřuje se na Harryho tělo. V tomto okamžiku všem srdce přestane bít. Liamové, Zaynové a Louisové dechy jsou přetrhaneé a já se cítím skoro tak, jako ten, kdo byl právě zastřelen. Kulka zasáhne Harryho přímo do srdce. Sklouzne Richardovi z uchopení a jeho kolena oslábnou.
Zhroutí se na zem, když chytne své srdce do jeho pravé ruky. Cítí krev stříkat skrz jeho prsty a automaticky si uvědomí, že je to jeho konec. Jeho hlava dostane závrať a jeho vize jsou rozmazané. V uších mu zvoní a brzy Harry ohluchne. Dívá se kolem sebe a před utonutím do smrti vidí Liamům, Louisův a Zaynův šok a smutné tváře dívající se na něj. Harryho oči, kdysi zářičí životem, náhle zavřel, takže své nudné a mrtvé tělo je navždy skyrto.
"HARRY!" zakřičí Zayn z plných plic, naprosto zděšen. "CO JSI TO UDĚLAL?!? HARRY!!!"
Marcos se obratí k Zaynovi a zamíří zbraň na něj.
"Ani se kurva nehýbej, nebo skončíš jako on"
Blázen. To je první slovo, které prochází Zaynovou hlavou, jak popsat Marcose. Blázen. Zasraný blázen. Odstrčil Dana jeho vlastní smrti a teď zabije Harryho, je jen otázka času, kdy začne být bláznem!
"Jsi zasranej blázen, Marcosi! DUŠEVNĚ NEMOCNÝ!" křičí Zayn, slzy mu stékají po tvářích, když se zoufale podívá na Harryho mrtvé tělo a Marcosův rozlobený obličej.
Tohle opravdu není dobrá chvíle urážet Marcose. Zaynová slova byla stejná, jako by přidával benzín do ohně. Marcos jde opět stisknout spoušť, ale v tu chvíli se dveře zaklapnou otevřené a Niall běží dovnitř, skočí na něj a vezme zbraň, ta odletí z jeho rukou a padá na zem, dal od nikoho.
<< Chapter 32Chapter 34 >>
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 13. july 2016 at 13:37 | React

Omg tak tato časť!!! Akože to s Danom som si myslela , že nejak tak dopadne, lebo to nechcel spraviť, ale omg! Ten hajzel  (s prepáčením) zabil Harryho! Toto mi nerob... respektíve autorka, keďže viem že to len prekládaš... Toto som nečakala... no som úprimne zvedavá ako to bude ďalej... keď bez Nialla nevedeli fungovať, tak čo potom bez Harryho :(

2 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 13. july 2016 at 22:32 | React

Ahoj zlatí :) u mňa na blogu máš novú kapitolu, tak keď budeš mať čas a chuť čítať nech sa páči :D

3 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 16. july 2016 at 16:31 | React

To vieš no, to je ten zákon schválnosti.. Ten ktorého sa to netýka, alebo o to nestojí tak to naňho padne 😃😃 anoo Loui je naša slečinka 😂😃 heh ďakujem :* jasné chápem ako to myslíš... tak je dosť možné že Anne svoje vyhrážky splní :) no snáď bude skoro... aj keď ako sa poznám tak keď budem doma tak písať zas nebudem 😃

4 BbecGeobby BbecGeobby | Email | Web | 22. september 2017 at 9:06 | React

bad credit payday loans
<a href="http://paydayvax.org/">fast cash loans</a>
personal loan low interest
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a> ’

5 Fvvsambunc Fvvsambunc | Email | Web | 23. september 2017 at 8:41 | React

cialis 40 mg pills
<a href="http://cialisoanzb.com/">buy cialis</a>
cialis canadian
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis</a> ’

6 Vffgtoigh Vffgtoigh | Email | Web | 23. september 2017 at 12:16 | React

soft tabs cialis
<a href="http://cialisivndh.com/">cheap cialis</a>
cialis low dose price
<a href=http://cialisivndh.com/>generic cialis</a> ’

7 Fsvambunc Fsvambunc | Email | Web | 25. september 2017 at 0:58 | React

cialis effects
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis pill splitter
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

8 Ldvdrashy Ldvdrashy | Email | Web | 25. september 2017 at 3:44 | React

viagra sale online
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
buying viagra online
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

9 Vqvqtoigh Vqvqtoigh | Email | Web | 25. september 2017 at 3:52 | React

generic cialis fast shipping
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cialis generic tadalafil
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

10 Drvpbinputs Drvpbinputs | Email | Web | 27. september 2017 at 5:58 | React

what would happen if a girl took viagra - http://viagraonszb.com/
viagra shelf life <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

11 LvvdFulunc LvvdFulunc | Email | Web | 27. september 2017 at 8:26 | React

purchase viagra professional - https://viagraciom.com
buy viagra usa <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

12 FebbGeobby FebbGeobby | Email | Web | 1. october 2017 at 2:07 | React

cash advances online fast payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance</a>
quick loans
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a> ’

13 Fvteinduck Fvteinduck | Email | Web | 1. october 2017 at 2:28 | React

auto payday loan
<a href="https://loansonlinevaec.org">get payday loan</a>
credit repair
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday cash loan</a> ’

14 Lqvzigrerty Lqvzigrerty | Email | Web | 1. october 2017 at 3:19 | React

unsecured personal loan
<a href="https://leopaydayadvanceonlinefastpayday.org">online payday loans</a>
payday loans and no credit check
<a href=https://leopaydayadvanceonlinefastpayday.org>payday advance</a> ’

15 Fwjjinduck Fwjjinduck | Email | Web | 4. october 2017 at 11:25 | React

payday loan online
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans</a>
payday loans 1 hour
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans online</a> ’

16 VtvzvdPEK VtvzvdPEK | Email | Web | 7. october 2017 at 3:32 | React

cialis daily use review - https://genonlinecialis.com
cialis over the counter <a href=https://genonlinecialis.com>cialis online</a> ’

17 Bnrsfrinty Bnrsfrinty | Email | Web | 21. october 2017 at 5:34 | React

canada online pharmacy viagra - http://tabletve.com/
liquid viagra <a href=http://tabletve.com/>Kamagra 100mg</a> ’

18 Mbjmvkinputs Mbjmvkinputs | Email | Web | 6. december 2017 at 16:39 | React

cheap no prescription viagra
http://vipnowed7.com/
how does viagra work
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra online</a>

19 Mlokmabalse Mlokmabalse | Email | Web | 22. december 2017 at 15:45 | React

payday loans direct lenders https://1paydayloansonline.com/
apply for payday loan <a href="https://1paydayloansonline.com/">cash loans online</a>

20 DbsabggGeobby DbsabggGeobby | Email | Web | 27. december 2017 at 23:13 | React

cash loans not payday loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loan online</a>
bank account online
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans no credit check</a>

21 DsbgGeobby DsbgGeobby | Email | Web | 29. december 2017 at 3:05 | React

cash 1 payday loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">best payday loans</a>
credit card debt
<a href="https://paydayploansonline.org/">cash loan</a>

22 Kbstrause Kbstrause | Email | Web | 10. january 2018 at 2:30 | React

generic viagra canada
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra for women</a>
cheapest viagra professional
<a href=http://viagrakjkmn.com/>online viagra</a> ’

23 Mndconse Mndconse | Email | Web | 12. january 2018 at 5:14 | React

order female viagra
<a href="http://viagrapfhze.com/">buy generic viagra</a>
buying viagra online
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra tablets</a> ’

24 Mbsconse Mbsconse | Email | Web | 14. january 2018 at 15:37 | React

viagra low cost
<a href="http://newmed1onlinev.com/">cheap viagra</a>
what is viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra cost</a> ’

25 FndMaycle FndMaycle | Email | Web | 15. january 2018 at 23:57 | React

cialis pills uk
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis</a>
soft cialis
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>discount cialis</a> ’

26 GevMaycle GevMaycle | Email | Web | 17. january 2018 at 0:19 | React

buy cialis uk
<a href="http://jrucialis.com/">cialis cheap</a>
free cialis
<a href=http://jrucialis.com/>cheap cialis online</a> ’

27 Ondcconse Ondcconse | Email | Web | 23. january 2018 at 22:25 | React

cheap brand name viagra
http://genericonlineviaqra.com/
buy cheap generic viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra generic</a> OK’

28 EcfvSpeeta EcfvSpeeta | Email | Web | 27. january 2018 at 1:42 | React

viagra cheapest price http://viasergeneric.com/  OK’

29 Mhtabalse Mhtabalse | Email | Web | 1. february 2018 at 22:40 | React

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
need payday loan today <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday day loans</a>

30 Omcfiema Omcfiema | Email | Web | 7. february 2018 at 20:44 | React

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> payday loan</a>
small loans for bad credit https://365paydayloan.org/ -  payday loans no fax

31 Ldfthype Ldfthype | Email | Web | 9. february 2018 at 16:14 | React

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">buy viagra</a> how to take viagra <a href=http://genericviaser.com/>viagra online</a> ok’

32 vumoummamppype vumoummamppype | Email | Web | 14. february 2018 at 6:08 | React

company making female viagra
<a href=http://viagrauga.com/>lowest price on viagra</a>
viagra light headedness
<a href="http://viagrauga.com/">mail order viagra</a>
viagra makes it hard to come

33 Brcambunc Brcambunc | Email | Web | 22. february 2018 at 4:14 | React

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis 20 mg directions
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">buy cialis</a> OK’

34 Gblinputs Gblinputs | Email | Web | 27. february 2018 at 23:20 | React

<a href="http://freeerectilepills.com/">otc erectile pills</a>
viagra brand 50 mg generic
<a href="http://freeerectilepills.com/">erectile pills</a> OK’

35 Ripitaxialig Ripitaxialig | Email | Web | 6. march 2018 at 0:56 | React

o http://viagraonlinenut.com viagra online pharmacy <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra</a> damages of viagra

36 Fntinputs Fntinputs | Email | Web | 6. march 2018 at 10:54 | React

Hi All!
<a href="http://viasergeneric.com/">buy viagra online</a>
is generic viagra real
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra</a> OK’

37 FnaCoole FnaCoole | Email | Web | 6. march 2018 at 18:11 | React

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">generic viagra</a>
is generic viagra real
<a href=http://viagraazmhj.com/>generic viagra online</a>  OK’

38 GbrCoole GbrCoole | Email | Web | 9. march 2018 at 16:34 | React

Hi!
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap viagra</a>
viagra directions
<a href=http://genericonlineviaqra.com/>generic viagra</a>  OK’

39 KmsCoole KmsCoole | Email | Web | 12. march 2018 at 17:44 | React

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">buy viagra online</a>
buy discount viagra online
<a href=http://viagrapbna.com/>viagra generic online</a>  OK’

40 Duncacourl Duncacourl | Email | Web | 14. march 2018 at 2:47 | React

t http://cialsonlinebei.com online cialis
prix d'une boite de cialis 5mg
<a href=http://cialsonlinebei.com>generic cialis online</a> medication cialis side effects

41 GntHeess GntHeess | Email | Web | 16. march 2018 at 19:03 | React

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">generic cialis online</a>
what is prinivil
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>generic cialis online</a> OK’

42 Hnbflaws Hnbflaws | Email | Web | 29. march 2018 at 6:20 | React

female version of viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra pills</a>
viagra soft
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra generic</a> OK’

43 BrdCoole BrdCoole | Email | Web | 31. march 2018 at 1:24 | React

Dogs are also frequently allergic to soy, chicken, eggs, and corn. buy cheap generic viagra <a href="https://nadinekube.com/">generic viagra</a> discount viagra <a href=https://nadinekube.com/>viagra generic</a>  Week 1Check the Symptoms List - HERE If you have 3 or more of these symptoms every single day there is a HIGH likelihood that you have been exposed to toxic molds OR have a high concentration of Candida fungus overgrowth in your body. OK’

44 GeraldFaw GeraldFaw | Email | Web | 2. april 2018 at 3:19 | React

a http://viagraivo.com viagra generic
can someone with diabetes take viagra
<a href=http://viagraivo.com>buy generic viagra</a> dove trovare viagra torino

45 bgcGlync bgcGlync | Email | Web | 11. april 2018 at 21:51 | React

viagra sale online <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">viagra brand</a> soft tabs viagra <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>viagra brands</a> OK’

46 dczGlync dczGlync | Email | Web | 16. april 2018 at 22:37 | React

generic viagra soft tabs <a href="http://menedkkr.com/#">canadian pharmacy viagra</a> viagra pills <a href=http://menedkkr.com/#>viagra wiki</a>

47 btdfruby btdfruby | Email | Web | 26. april 2018 at 17:20 | React

uk viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online</a> viagra online sales generic viagra

48 bsncleage bsncleage | Email | Web | 30. april 2018 at 1:43 | React

payday loans good acceptance https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
advance america cash advance scam <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>loans personal loans</a>

49 dvsundeda dvsundeda | Email | Web | 4. may 2018 at 11:56 | React

cheap cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">online cialis</a> discount cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis online no prescription</a>

50 vplitedia vplitedia | Email | Web | 10. may 2018 at 1:19 | React

female viagra pill <a href="http://canadiannowv.com/#">female version of viagra</a> female viagra cream <a href="http://canadiannowv.com/#">buy pfizer viagra</a>

51 llqabalse llqabalse | Email | Web | 12. may 2018 at 0:39 | React

small business loans bad credit <a href="https://cashloansonline.us.org/#">payday loans online no credit check</a> fast personal loans <a href="https://cashloansonline.us.org/#">no credit check payday loans</a>

52 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 16. may 2018 at 3:20 | React

viagra pharmatheke europe
<a href=http://viagrabs.com>my company</a>
side effect of taking viagra
<a href="http://viagrabs.com">check this link right here now</a>
taking viagra 20 years old

53 GeraldFaw GeraldFaw | Email | Web | 22. may 2018 at 13:39 | React

m http://viagraivo.com generic viagra online
health benefits of viagra
<a href=http://viagraivo.com>generic viagra</a> why would i need viagra

54 pamToige pamToige | Email | Web | 23. may 2018 at 11:28 | React

viagra generic online <a href="https://aluixnetwork.com/#">online viagra</a> what happens if a girl takes viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>cheap generic viagra</a>

55 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 23. may 2018 at 21:36 | React

viagra rezeptfrei holland kaufen
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
why do i get headaches from viagra
<a href="http://viagrabs.com">buy generic viagra</a>
viagra ohne rezept thailand

56 bxvToige bxvToige | Email | Web | 5. june 2018 at 4:08 | React

buy tadalafil <a href="http://cialisoakdm.com/#">tadalafil dosage</a> cialis for sale <a href=http://cialisoakdm.com/#>liquid tadalafil</a>

57 vadNeite vadNeite | Email | Web | 5. june 2018 at 14:54 | React

cialis online pharmacy <a href="http://hitcialisosn.com/#">tadalafil dosage</a> cheap cialis <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis for sale</a>

58 bynNeite bynNeite | Email | Web | 7. june 2018 at 9:07 | React

viagra for sale <a href="http://viagraveikd.com/#">order viagra</a> cheap generic viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra online</a>

59 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 8. june 2018 at 1:02 | React

what should i know before taking viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
dangers of poppers and viagra
<a href="http://viagrabs.com">buy online viagra</a>
safe sites to buy viagra online

60 ploNeite ploNeite | Email | Web | 8. june 2018 at 20:11 | React

price of viagra <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra online</a> viagra pills <a href="http://menedkkr.com/#">viagra soft tabs</a>

61 nfsToige nfsToige | Email | Web | 8. june 2018 at 22:17 | React

women viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra sample</a> real viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>generic viagra</a>

62 pazDrerm pazDrerm | Email | Web | 9. june 2018 at 7:14 | React

sublingual viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy viagra online</a> get viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>cheap viagra</a>

63 nnsToige nnsToige | Email | Web | 9. june 2018 at 14:21 | React

buy viagra soft tabs <a href="https://aluixnetwork.com/">generic viagra online</a> viagra patent expiration date <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra pills</a>

64 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 9. june 2018 at 16:55 | React

watermelon compared to viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
precautions of taking viagra
<a href="http://viagrabs.com">womens viagra</a>
tamsulosin and viagra interaction

65 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 10. june 2018 at 4:18 | React

vending machine viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>his explanation</a>
where can i get viagra in dubai
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
tengo 24 aГ±os puedo tomar viagra

66 nreToige nreToige | Email | Web | 10. june 2018 at 10:54 | React

does viagra work <a href="http://susamsokagim.com">buy brand viagra</a> lowest viagra price <a href=http://susamsokagim.com>pharmacy viagra</a>

67 bdsToige bdsToige | Email | Web | 12. june 2018 at 8:26 | React

approval payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org">payday loans</a> instant payday loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans</a>

68 xbcNeite xbcNeite | Email | Web | 13. june 2018 at 1:38 | React

$1500 payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">personal loans online</a> loan <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a>

69 lllDrerm lllDrerm | Email | Web | 16. june 2018 at 13:03 | React

discount viagra <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> viagra samples</a> buy female viagra <a href=http://genericonlineviaqra.com> generic viagra online</a>

70 dfgNeite dfgNeite | Email | Web | 16. june 2018 at 13:44 | React

real viagra <a href="http://viagranerrds.com/ ">online viagra</a> generic viagra 100mg <a href="http://viagranerrds.com">generic viagra</a>

71 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 18. june 2018 at 1:44 | React

what to expect with first time viagra use
<a href=http://viagrabs.com>try here</a>
annual sales of viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">sildenafil viagra</a>
was kostet viagra 2013

72 nmnNeite nmnNeite | Email | Web | 18. june 2018 at 18:18 | React

cialis tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/ ">generic cialis</a> cialis tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">cialis buy</a>

73 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 21. june 2018 at 14:36 | React

buying viagra in hanoi
<a href=http://viagrabs.com>recommended you read</a>
prazosin and viagra
<a href="http://viagrabs.com">buy generic viagra online</a>
buying viagra online in the uk

74 nssEmurl nssEmurl | Email | Web | 24. june 2018 at 18:25 | React

discount cialis <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis online pharmacy</a> cialis pill <a href="http://hitcialisosn.com/">generic tadalafil</a>

75 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 25. june 2018 at 2:12 | React

is a prescription needed for viagra in us
<a href=http://www.viagrabs.com>check that</a>
will half of viagra work
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
shelf life for viagra

76 nnqToige nnqToige | Email | Web | 25. june 2018 at 3:18 | React

viagra cheap <a href="https://newviagrakfv.com/">viagra for men</a> viagra cheap <a href=https://newviagrakfv.com/>buy viagra</a>

77 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 27. june 2018 at 4:13 | React

can you take viagra if you have afib
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
will viagra show up in a urine test
<a href="http://viagrabs.com">see this here</a>
virkning av viagra

78 bakkaBoodo bakkaBoodo | Email | Web | 27. june 2018 at 18:05 | React

viagra aftrekbaar belasting
<a href=http://viagrabs.com>other</a>
what happens when take viagra
<a href="http://viagrabs.com">look at this site</a>
can i take viagra after taking cialis

79 hdfarils hdfarils | Email | Web | 1. july 2018 at 14:19 | React

cialis coupon <a href="http://cialisovnnc.com/">tadalafil best price</a> cialis coupon <a href="http://cialisovnnc.com/">cialis tadalafil</a>

80 Josephtak Josephtak | Email | Web | 2. july 2018 at 12:16 | React

good morning good morning viagra commercial
<a href=http://viagrarow.com>viagra generic</a>
watermelon alternative to viagra
<a href="http://viagrarow.com">generic viagra sildenafil</a>
viagra how old when take

81 fhgTheva fhgTheva | Email | Web | 20. july 2018 at 21:27 | React

buy tadalafil online <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">cialis tadalafil</a> cialis no prescription <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>cialis pill</a>

82 munnaveT munnaveT | Email | Web | 26. july 2018 at 10:35 | React

viagra uk sales <a href="http://viagraveikd.com/#">sildenafil online</a> viagra information <a href="http://viagraveikd.com/#">sildenafil price</a>

83 nfcDooxy nfcDooxy | Email | Web | 2. august 2018 at 5:35 | React

cialis professional <a href="https://forumdemulheres.com/#">cialis sale</a> non prescription cialis <a href=https://forumdemulheres.com/#>cheapest cialis</a>

84 KennethTwert KennethTwert | Email | Web | 7. august 2018 at 1:23 | React

wh0cd802877 <a href=http://viagrawithoutprescription.us.com/>viagra without prescription</a>

85 KennethTwert KennethTwert | Email | Web | 9. august 2018 at 0:39 | React

wh0cd802877 <a href=http://retinamedicaid.us.org/>Retin A</a>

86 AaronPag AaronPag | Email | Web | 9. august 2018 at 0:40 | React

wh0cd802877 <a href=http://wellbutrinmedicaid.us.org/>wellbutrin 100 mg</a>

87 KennethTwert KennethTwert | Email | Web | 11. august 2018 at 0:04 | React

wh0cd802877 <a href=http://abilifycheap.us.com/>Abilify 10 Mg</a>

88 AaronPag AaronPag | Email | Web | 12. august 2018 at 22:56 | React

wh0cd802877 <a href=http://cephalexin500.us.org/>cephalexin 500</a>

89 GeremoBoodo GeremoBoodo | Email | Web | 28. august 2018 at 5:57 | React

cialis treatment bph
http://cialisle.com/ who makes cialis
cialis maladie lapeyronie

90 GeremoBoodo GeremoBoodo | Email | Web | 13. september 2018 at 2:12 | React

daily cialis every other day
http://cialisle.com/ canadian cialis
cialis 75 mg

91 GeremoBoodo GeremoBoodo | Email | Web | 19. september 2018 at 15:52 | React

qual a diferença de cialis e viagra
<a href=http://cialisle.com>cialisle.com</a> cialis directions
does cialis daily lower blood pressure

92 KennethNumma KennethNumma | Email | Web | 25. september 2018 at 12:24 | React

Hi! <a href=http://viagra-freetrial.com/>viagra daily</a> good web site

93 Online Loan Online Loan | Email | Web | 9. october 2018 at 5:10 | React

lion loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">bad credit loans</a> loan finder <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

94 Payday Loans Payday Loans | Email | Web | 16. october 2018 at 23:26 | React

payday loans in california <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">bad credit loans guaranteed approval</a> bad credit loans direct lenders <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>poor credit loans</a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama