Kapitola 31. - That damn letter

25. june 2016 at 19:56 | Lexi

HARRY´S POV
Kdyby to nebyla pro mě extrémní únava, vsadím se, že bych se cítil mnohem lépe. Já ani nechci přemýšlet o návštěvě lékaře, Liam mě stále nazývá jako "mentálně nestabilního" a "mentálně retardovaného". To není to, co jsem byl.... Byl jsem tam celou dobu, kluci byli jenom vzdálení, já nepotřebuji pomoc! Byl jsem tam, křičel na ně, ale oni nikdy nepřišli!

Já o tom prostě nechci slyšet..... Ale aspoň teď se mé tělo chce pohybovat a já mohu mluvit, to je jedna pozitivní věc.
Když Niall přišel na koncert, opravdu jsem si uvědomil, že možná nás ve skutečnosti nenávidí. Vzhledem k tomu, že by jinak nebyl na našem koncertě! Pokud ho to uvnitř zahřálo, a já, když jsem ho viděl, byla to taková úleva, taková relaxace. Připadalo mi to jako bych všechnu bolest, kterou jsem trpěl zmizela a nechala za sebou jen uklidňující pocit. Vím, že se děje něco nepořádného, já to vím. Niall nás nemá nenávidět a já jsem 100% jistý, že to tak je. Ale já jsem tak unavený o tom dneska mluvit, chci si jen zalézt do postele a spát..... Všichni sedíme u kuchyňského stolu, Niallův "dopis" je uprostřed. Nikdo nemluví, všichni jsme zírali na dopis, kromě Zayna, on neví, co se děje. Rozhodli jsme se prozkoumat jeho dopis. Vzhledem k tomu, že Louis, Zayn a já jsme ho viděli, je to určitě znamení, že se má vrátit. Určitě za tím něco je a Liam si myslí, že dopis bude začátek všeho.
"Liame...." zašeptá Louis po několika minutách ticha.. "Takže....máte výsledky pro Harryho vyšetření..? Je v pořádku?"
"Ty víš, že tě slyším Louisi...." řeknu pod mým dechem. Louis se dívá rozpačitě dolů.
"Má post-traumatický šok." vysvětluje Liamovi, snaží se, aby jeho hlas byl tichý, abych ho nemohl slyšet, což to opravdu nefunguje, protože jsem ho slyšel velmi zřetelně.
"To je to, proč je tak tichý a vzdálený.... Ale když jsme druhý den po sobě řvali, trochu jsme ho vytáhli z té černé díry. Teď už je v pořádku, ale od té doby nereagoval tak dlouho, ztratil se sám v sobě, jeho tělo se cítilo velmi unavené po celou tu dobu. Má jen odpočívat a bude zase v pořádku."
Předstíral jsem, že jsem je neslyšel. Jsem opravdu příliš unavený, abych protestoval a řekl, že nerad slyším lidi mluvit o mě před mým nosem, jako bych tam nebyl. Takže stejně jako Louis četl mé myšlenky, že má "dopis" od Nialla a přečte ho znovu.
"Za prvé, pokud nám Niall chtěl napsat, proč to nenapsal sám, místo toho a vytisknul to?" uvažuje Louis. "Nedává to smysl, teď, když o tom přemýšlím...." Liam vezme dopis dá pryč Louisovou ruku a přikývne. Čte dopis a má zamračené obočí.
"A..... také..... jeho podpis se zdá být divný...." poukazuje Liam. "Jeho dopisy jsou obvykle velmi pěkně stavěné, tady, oni jsou velmi vykřivené...."
Zajímavé, naklonil jsem hlavu na stranu a dívám se na dopis. Ve skutečnosti, když se podíváte pozorně, to vůbec nevypadá jako dopis od Nialla..... dokonce i Zayn, stále nestabilní, vypadá znepokojeně. Vezme si dopis do ruky a intenzivně se na něj dívá.
"Čím více a více o tom přemýšlím, tím víc a víc věřím, že je hloupé věřit těmhle blbostem....." řekne Liam, "Tohle je samozřejmé, kluci..... Je to podvod. Někdo to vymyslel!"
"Kdo by to udělal?" řekne Louis trochu panickým hlasem. "Znamená to, že Niall je v opravdovém nebezpečí?" Zayn se zdá být tak ztracený. Jeho oči zvlhnou a vypadá to, že v jeho hlavě se děje spousta věcí.
"Nemyslím si, že je v nebezpečí....." Liame zamračí pomalu své čelo. "On napsal pravdu? To znamená, že nějakým způsobem je připojen k internetu. Pokud byl unesen, nemyslím si, že by mu únosci dali do ruky notebook a twitter! Vypadá to, jako by ho někdo odehnal pryč....."
"A vypadá to, že se chce vrátit, ale nemůže...." Louis dokončí Liamové slova.
"Ale..... kdo by udělal něco takového?! Kdo by chtěl, aby Niall opustil kapelu a vymazal mu z mysli každého z nás....?"
V tomto bodě, mě znalost zasáhne jako lopatou do zadní části hlavy. Niall přebývá a snaží se vrátit..... ale on nemůže.... kdo by to udělal.... vymazal Nialla ze vzpomínek lidí.....
Hlas se ozývá v mé hlavě. Ano..... tohle je tak samozřejmé! Zdál se být, tak bezcitný, neopatrný....
"Pokud nenajdete Nialla, uděláme koncert bez něj!"
"Poslední termín je u konce! To znamená, že se rozloučíte s Niallem!"
"Zranilo tě něco, Harry?"
Všechna tato slova křičí do mé lebky.... teď je to tak jasné!
"Marcos...." zašeptal jsem a cítil jak mi vnitřnosti vřou hněvem. Kluci se na mě podívají a široce otevřou svá ústa.

NIALL´S POV
Běžel jsem s myšlenkama na kluky. Sam je zástupce Marcose, vypadá to, že nechce, abych byl blízko kluků, což mě štve, protože vím, že jeho první myšlenka byla, že pokud mě vezme do Londýna, pomůže mi se sejít znovu s klukama! Co se s ním děje......?! Možná, že je opravdu jen vystresovaný, protože jsem jednal, aniž bych skutečně myslel? Protože musím přiznat.... opravdu to dělám.... Já prostě nemůžu vydržet jediný den, aniž bych odhalil pravdu! Musím něco brzo najít...... Takže od té doby jsem uvízl v Londýně se svou neoriginální mysli, rozhodl jsem se jít ven a dělat, že jsem turista.
Potřeboval jsem nějaký čerstvý vzduch..... Jsem před Big Benem, obdivuji krajinu. Nikdy jsem si neuvědomil, jak krásný Big Ben je..... Dívám se z každé strany, nikdo kolem není. Cítím se jako turista..... Chci se vyfotit u Big Benových hodin! Ujistím se, že nikdo nejde kolem, když jsem šel udělat obrázek, vzal jsem Samův telefon, abych zachitil mou krásu. Nevím, proč mám nutkání se fotit u Big Bena, ale mám uvnitř divný pocit, že prostě musím. Možná, že moje podvědomí zase něco chystá.... Byl by to skvělý závěr, protože po pořízení snímku, jsem zase na patách a jdu rovnou do hotelu. Zpátky tam, cítím uvnitř jak moje vnitřnosti se vaří. Ten pocit se přesune do mého žaludku a já začnu věřit, že jsem nešel ven jako všichni turisté v Londýně, ale abych odešel pryč odtud. Opět platí, že mé podvědomí si šlo svou cestou, vědělo, co má dělat a vedlo mě.
Od prvního okamžiku, kdy jsem to hrál velmi dobře, dělám jako by mi mé pocity vše říkali. Když se nad tím zamyslím, je to už hodně dlouho, co jsem zveřejnil nějaké tweetty. Možná je to to, co je v plánu? Když jsem ve svém pokoji, vezmu zpátky Samův telefon. Bez váhání kliknu na ikonu Twitter. Mé prsty vše zadají sami od sebe, je to jako bych je nemohl ovládat svým tělem a že jsem svědkem všeho. Mé prsty lítají po obrazovce načítají tweet. Po několika vteřinách jsem zíral na obrazovku, čtu, co jsem právě napsal. Obraz Big Bena je připojen k tweetu a já mohu číst "....počkat, to nevypadá jako Mullingar?! #DearMarco"
Úsměv prochází mými rty. Určitě je to něco, co se chystá v mé mysli. Dohodnutý s mým vědomím kliknu na "tweet", vyskočím na hotelové posteli a jen čekám s úsměvem od ucha k uchu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 28. june 2016 at 13:47 | React

Harry je hlavička... on na to prišiel :3 a Niall s tým jeho Big Benom... dúfam že za to zas Sam naňho nenavrieska :D

To som rada že sa ti časť páčila... neviem kedy bude pokračko, lebo teraz nestíham písať aj keď začiatok už mám :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama