Kapitola 30. - Our convenient secret

18. june 2016 at 22:06 | Lexi

LOUIS POV
Vyskočil jsem ze spání, srdce mi závodí v mé hrudi a čelo je celé zpocené. Okamžitě jsem cítil nevolnost v mé hrudi a bolest hlavy, chytil jsem mou hlavu do obou ruk.Vždycky jsem nenáviděl kocovinu. Ale myslím si, že budu muset zaplatit za ten počet nápojů, které jsem si objednal včera v noci. Podívám se z okna a je slunečno. Co? Ono už je poledne? Počkat, co dělám doma? Jak jsem se sem sakra vrátil? Nic si nepamatuji, jak jsem se včera večer z baru dostal domů! Jak jsem dokonce.....

Cítím jak mě někdo pozoruje. Ten pocit je tak nepříjemný, že mi běhá mráz po zádech. Otočím hlavu ke straně postele a najdu Zayna, sedí na podlaze se zkříženýma nohama a dívá se na mě dětským úsměvem.
"Zayne....." zašeptal jsem a snažil se zahnat otravný pocit v mé hrudi. "Co tady děláš? sledoval jsi mě jak spím?"
"Byl to Niall"
"Co?"
Vím, že Zayn ztratil hodně IQ bodů a cítí se zpátky v jeho 5 letech, samostatný stav mysli, protože bolest doslova zničila každou jednotlivou část jeho duše, ale..... proč by se zmíňoval o Niallovi? On je ten, kdo ho dostal do takového stavu mysli!
"Byl to Niall" zopakuje Zayn s jeho dětinským hlasem.
"Ale co přesně myslíš, že byl Niall?" ptám se, jenž mi nemoc prolézala hrdlem.
"Kdo tě přivedl zpátky"
Na moment sleduji Zayna. Wow, on je vyřízený mnohem víc než jsem si myslel.... To je tak smutné vidět. Prosím, Bože, smiluj se! Nezaslouží si tyhle nesmysly! Ukážu Zaynovi smutný pohled a vstanu z postele. Postavil jsem ho zpátky nahoru a pohladil po rameni.
"Pojď Zayne. Pojďme se nasnídat."
Zayn radostně přikývne a následuje mě do kuchyně. Nakloním se nad dřez, na vteřinu příjde pocit zvracení. Kurva ztuhnu, nesnáším kocovinu! Ale nemůžu zůstat v posteli a být líný a vzpamatovávat se.... Musím se postarat o Zayna. Dal jsem Zaynovi dva plátky chleba do topinkovače , protože když udělám vajíčka a stane se, že Zayn je pravděpodobně bude jíst s dresinkem zvratků. Když jsou tousty připraveny, jen jsem na ně dal máslo a dám je Zaynovi na talíř.
Sám jsem se napil vody, myslel jsem si, že by mi to možná pomohlo zastavit ten odporný pocit v mé hrudi. Vytáhnu mé nohy na gauč a sednu si vedle Zayna. Popíjím mou vodu, znovu se dívám na tyto podivné kreslené filmy. Má hlava se točí pořád dokola a já mám závratě. Bože, cítím se špatně. Pořád nechápu, proč Zayn řekl , že to byl Niall.... proč by to říkal, jen tak náhodně bez důvodně? I když je retardovaný, všechno, co řekne má důvod, proč to říká.... Zamrazí mě znovu v zádech. Ten pocit jsem doprdele spozoroval, není to příjemné! Náhle jsem se obrátil na Zayna a jeho dvě malé hnědé oči jsou proniknuté do mé duše. Jeho ústa se postupně otevírají, oči drží poslední části mé duše, která zůstala bolestná. Zayn vyslovuje slova pomalu, opatrně, tak elegantně a strašidelně, že jsem skoro řekl, že je opravdu psychicky labilní.....
"Byl to Niall..."
V tomto bodě můj život bliká před očima. Málem jsem vyplivl z pusy vodu. Celý svět je předemnou světlejší, jasnější. Chápu. Vzpomínám si.
Vzpomínám si, jak jsem se včera dostal zpátky tady a on mi řekl, že mě přiveze zpět, protože jsem byl opilý..... Vzpomínám si, byl to...... byl to......
Hlas se ozývá v celé mé hlavě a udeří proti zdi mé lebky, opět se odrazí zpět do mé hlavy, ukazuje mi každou událost.
Tohle jediné slovo, tenhle jediný hlas to vyslovuje.... pouze dvě stejné slabiky, opakuje dvakrát.....
"LouLou"
Byl to Niall. Pouze Niall mě oslovoval LouLou. Ani ostatní kluci, ani fanoušci. Nikdo, kromě kluků ví o této přezdívce, jenž mě on oslovoval, fanoušci o tom nikdy nevěděli! To znamená jen jednu věc; opravdu to byl Niall, který mě přivezl zpátky! Zayn měl pravdu! Niall mě vedl do taxiku a řídič s ním mluvil, stejně jako by ho znal. On mě tady přivezl, do Zaynového domu, to je pravděpodobné, když ho Zayn viděl z okna semnou, když jsem unavený, líbám a vedu ho dovnitř..... Vzpomínám si. Jaktože tam Niall byl a já jsem si to neuvědomil nebo nereagoval? Měl jsem něco udělat, ale byl jsem příliš opilý! Nevíš jak moc nenávidím tolik pití! Kdybych tak moc nepil, byl bych schopen ho rozpoznat!
Ale možná jsem se nesnažil, abych ho vzal domů, protože jsem si myslel, že bycbom se dali dohromady...... Ano. Jsem nestydatý k téhle myšlence. To je to, co se stalo a fakta nemohu popřít. Můj jediný argument je, že jsem byl opilý. Ale možná jsem se snažil, ho přivést, protože mé podvědomí vědělo, že to byl on! Chtěl jsem ho přivést domů a učinit aby tady s námi zůstal! Protože stále více a více o tom přemýšlím, že dopis ,který poslal je stále více a více divný a směšný..... Vysával jsem zpět z mých hlubokých myšlenkách o třísknutí předních dveří. Liam pospíchá jeho krokama do obývacího pokoje a jakmile mě vidí, obličej zčervená zlosti. Jakmile jsem ho uviděl, vyskočím na nohy a zoufale se mu snažím říct o Niallovi.

LIAM´S POV
"KDE JSI BYL VČERA V NOCI LOUISI TOMLINSONE?!" zakřičel jsem, můj hněv ovládá celé mé tělo a udělal to, že poslední můj nerv vyhodil do povětří. "PROBUDIL JSEM SE V NOCI PRO VODU A OH, PAN BYL PRYČ! DNES RÁNO JSEM SE PROBUDIL A OH, PAN LEŽEL V JEHO POSTELI CHRÁPAL JAKO PRASE A VONIL ALKOHOLEM NA MÍLE DALEKO!"
"Liame, poslouchej mě!" říká Louis klidně, naprosto igrnoroval to, co říkám.
"Ne Louisi, TY poslouchej, co ti musím říct! Chtěli jsme odvést obadva Harryho a Zayna dnes ráno k doktorovi, ale ty jsi se svou línou prdeli ležel v posteli, opilý jako čert a já jsem obadva nemohl přivést, protože Zayn je velký buřič v autě! Musel jsem ho nechat tady s tvoji zasranou kocovinou! Teď mám Harryho zkontrolovat, příště povezu Zayna, protože nehledíš na své povinosti! Kdyby jsi tam nebyl včera v noci, mohl jsi jít s námi a pomoct mi přivést Zayna a žádný problém by nyní nebyl!"
"Liame, v baru jsem viděl Nialla!" Louis pokračoval , nadále ignoroval můj projev.
"Louisi, byl jsi opilý, neviděl jsi Nialla!" zvolám, lámu mé prsty před jeho tváří, abych ho vrátil do normálního stavu. "Chci, aby ses přestal chovat hloupě jo? Musíme se o ně postarat! Jsou nemocní, všechno dělám za tebe, pokud to nechceš dělat....."
"Liame, vím, že jsem byl opilý, ale věř mi, byl to Niall!" Louis trvale vyskočil na nohy, žádal mě očima abych mu uvěřil. "Byl jsem příliš opilý na to, abych řídil, přivezl mě zpátky!"
"Louisi, tohle je dojemné, jak by sis mohl být jistý?!"
"Viděl jsen Nialla....." vzdychne Harry.
Byl to sotva šepot, vypadá to, jako by sotva pootevřel ústa.
"Viděl jsem ho na koncertě.....byl tam......" Vyvalil jsem oči a hluboce vzdychnul.
"Harry jsi psychicky labilní!" zvolal jsem, zcela vyčerpán usilovně poslouchat něco, co rozhodně není pravda. "Asi to byla halucinace!"
"To bylo daleko do halucinace....." zamumlal Harry, díval se na nohy. "Já bych na to přísahal.....!" Dám mou dlaň na tvář. Oni mě doženou k šílenství! Zrovna, když jsem si myslel, že tohle nemůže být horší, Zayn otevře ústa.....
"Viděl jsem Nialla, když byl včera v noci venku....byl tam s Louisem...."
Hluboce jsem si povzdechnul a dupal nohou. Zayn má IQ 5 letéhom on neví, co říká!!
"Tys ho podplatil, aby to řekl, že?!?!" křičel jsem na Louise, vzteklý než kdy jindy.
"Nikoho jsem nepodplatil, Liame!"
"Tak, proč říká nesmyslné věci?!"
"Možná proto, že opravdu viděl Nialla!"
"Neviděl!"
"Jak to můžeš vědět?!?!"
"BYL JSI OPILÝ, ZAYN JE ZPÁTKY JAKO DÍTĚ A HARRY BYL PSYCHICKY LABILNÍ! TOHLE JE NEMOŽNÉ!"
"Je to možná jen proto, že ho viděli, že nám nevěří...." říká Louis, při pohledu na hnědé oči.
"Ne Louisi!" zvolal jsem, zaťal jsem zuby ze zoufalství. "Je to prostě nemožné!"
"Liame, poslouchej...."
Louisové hnědé oči zírali přímo do mé duše. Jeho tvář se změnila na tak vážnou, nikdy jsem ho takhle předtím neviděl. Je to téměř děsivé.....v tomto názoru, jsem klidný. Mé svaly si trochu odpočinou a otevřu uši abych pro tento čas poslouchal.
"Osoba, která mě včera přivezla.....mě nazvala LouLou"
Jsem si jistý, že když jsem to slyšel, dostal jsem ránu, přesně tak se nyní cítím. Mé srdce tvrdě skáče do hrudi, myslím si, že by mohlo explodovat. I přes zastavení myšlení, konečně příjmu fakta.... Možná, že všichni opravdu viděli Nialla
"Ah...."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 19. june 2016 at 8:35 | React

Skvelá čas... úplne vidím Zayna ako sedí pred Louisovou posteľou a s úsmevom ho sleduje... A na to že Zaynovi a Harrymu mierne preplo tak im to páli dobre keď Nialla spoznali aj bez toho že by s ním hovorili... Už ho len musia nájsť, aby 100% presvedčili aj Liama 😃 no som zvedavá ako to bude pokračovať :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama